דף הבית / תיירות חינוכית

תיירות חינוכית

הפקת אירוע חינוכי רחב-היקף כגון מחנה קיץ זו משימה לא פשוטה בהתחשב בביורוקרטיה, נהלים ושאר כללי הבטיחות הנדרשים. אנו בעלי נסיון רב בארגון אירועים מסוג זה. מבין לקוחותינו המרוצים: “הצופים”, “בני עקיבא”, תנועת “עזרא”, תנועת הנוער של חב”ד וארגונים נוספים.

הנסיון שלנו עומד לצידנו גם בדרך לאירוע שלכם. אנו נמצא עבורכם את מקום האירוח הטוב ביותר אשר יתאים לצרכים המדוייקים שלכם. השאירו את פרטיכם למטה, ואנו כבר נדאג שהאירוע שלכם יהיה בלתי-נשכח.

מה הלקוחות שלנו חושבים

"

וואלה היה נהדר, באמת טוב. בעיקר בזכותכם!

דור ה.
"

אני רוצה לציין לשבח את הסבלנות הארוכה שיש לכם לכל השיחות טלפון שהתקשרנו ולפעמים גם שיגענו אתכם ופשוט נשארתם סבלניים בצורה בלתי רגילה, האוכל היה בשפע גדול וטעים מאוד! בע”ה עוד נחזור אליכם.

נ. שטרסבורג, סמינר בית רבקה
"

כסיכום לשבוע העמוס, אנו רוצים לציין לשבח את ההתנהלות והייחס האדיב במהלך כל השבוע, את הנכונות לעזור ולסייע בכל שלב בכל בעיה ותקלה בכל שעה במהלך כל היום, האוכל המעולה, התארגנות ונקיון החדרים והתחושה הטובה הוסיפו המון להצלחת כל המחנות. כמו כן אנו מעונינים לציין לשבח את העובד דן שעבד במסירות ויעילות במהלך כל שעות היום וענה כל בקשה בחריצות ומקצועיות והכל בשמחה ובמאור פנים.

ושוב תודה, מלכי ודבורי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תנועת הצופים סניף יפו תל אביב

סניף תל אביב של תנועת הצופים מקיים מידי שנה קורס הדרכה לחניכים הבוגרים. בשל תקלה שלא היתה תלויה בהם, נאלצו ברגע האחרון לחפש אחר מקום אירוח לקיום הקורס. לאחר שפנו אלינו, דאגנו להם למקום אירוח כבר באותו היום. אופי הקבוצה והפעילות חייב אותנו ללוות אותם בצורה צמודה במהלך האירוע – במשך כל שעות היממה. המחנה

ישיבת וולפסון

ישיבת וולפסון, המונה למעלה מ-500 תלמידים מקיימת מידי שנה מחנה קיץ לצעירים. במחנה זה, הסטנדרטים גבוהים במיוחד: האירוח, הסעודות והתכנים – עשירים ביותר. לצורך עמידה בסטנדרטים אלו, ביקשה הישיבה מקום עם אודיטוריטם גדול במיוחד. את השבת הם בילו בישיבת “בני עקיבא” בנתניה, המקום עמד בדרישות והצרכים והחוויה היתה בלתי נשכחת

חייג! דבר איתנו עכשיו